Pramoniniai LED šviestuvai

PAKABINAMI LED ŠVIESTUVAI »  LED PROŽEKTORIAI » GATVĖS LED ŠVIESTUVAI

Pramoniniai LED šviestuvai efektyviai pakeičia metalo halogenidų ir natrio garų šviestuvus. Puikiai tinka didelių teritorijų, aikštelių, logistikos centrų, gamybos bei prekybos centrų patalpų apšvietimui. Tai puikus pasirinkimas norintiems gero patalpų apšviestumo ir mažų elektros sąnaudų. Mūsų gaminami pramoniniai LED šviestuvai yra skirti aukštų (nuo 4 m. iki 15 m.) patalpų apšvietimui. Šviestuvams yra taikomi griežti kokybės bei patikimumo reikalavimai ir suteikiama 7 metų garantija.

CE Declaration (EN/LT/LV/EE)
LVD Directive 2014/35/EU
EMC Directive 2014/30/EU
RoHS Directive (EU)  2015/863

PANAUDOJIMAS

Gamybinių patalpų apšvietimas, darbo patalpų apšvietimas, sandėliavimo patalpų apšvietimas, parduotuvių bei prekybos centrų apšvietimas, dirbtuvių apšvietimas, krovimo rampų apšvietimas, degalinių apšvietimas, kitų patalpų apšvietimas.

3D MODELIS

 

PAKABINAMAS LED ŠVIESTUVAS PS-100-CREE  

PS-100-CREE MODELIAI

LED CREE XLamp XT-E White 1-5W S5 170 lm/W Ra70
min 60W ↔ max 135W
min 9600 lm ↔ max 22950 lm
 
Matmenys Ø410 mm x H45mm x W3.8kg
LED modelis CREE XLamp XT-E White 1-5W S4-S5 Ra70
Spalva, CCT 4000K÷4200K · 5000K÷5200K · 6000K÷6200K
Sklaidos kampas 60º  ·  90º
Šviesos srautas min. 9600 lm ÷ max. 22950 lm
Vartojamoji galia min. 60W ÷ max. 135W
Energijos šaltinis XLG-150-H-A/HLG-120H-36A
Garantija 5/7 metai LM80-LM90
Sauga IP54 CE I
 

PAKABINAMAS LED ŠVIESTUVAS PS-100-CREE

 

ŠVIESOS ŠALTINIS

LED CREE XLamp XT-E White, 1-5W, 1500mA, S4-S5, life span > 100000h, 160-170 lm/W

CCT 4000/5000/6000K BEAM ANGLE 60° 90°

ENERGIJOS ŠALTINIS

MEAN WELL LED DRIVER HLG-120H-36A

MEAN WELL LED DRIVER XLG-150-H-A (AB, DA2)

•       3 in 1 dimming function (0~10Vdc, 10V PWM signal and resistance)

•       DALI-2 control technology

MEAN WELL LED DRIVER ELG-150-42/48D2

·       Constant Light Output function programmable

·       Smart timer dimming function programmable

VARDINĖ GALIA

60W ~ 120W (ADJUSTING VIA BUILT-IN POTENTIOMETER)

ŠVIESOS SRAUTAS

9600 lm ~ 19200 lm

MATMENYS

SKERSMUO – 410 mm, AUKŠTIS – 45 mm, SVORIS – 3,80 kg.

TVIRTINIMO ELEMENTAI

NERŪDIJANČIO PLIENO METALINĖS GRANDINĖS + CARABINE

NAUDOJIMO SĄLYGOS

TEMPERATŪRA -40°C ~ +45°C, DRĖGMĖ 20%-80%

SAUGA

IP54 I

SERTIFIKATAI

LVD, EMC, RoHS

GARANTIJA

5/7 metai LM80-LM90

TECHNINĖ DOKUMENTACIJA

Techninė specifikacija (LT, EN, LV, EE)     Naudojimo instrukcija     Optometriniai duomenys (beam 90° 100W) Optometriniai duomenys (beam 60° 75W)                                                                                                                                                     EULUMDAT(beam 90° CCT 5000K) EULUMDAT(beam 60° CCT 5000K)                                                                                                                         Temperatūros duomenys  

MONTAVIMO INSTRUKCIJA

Įspėjimai, atsargumo priemonės ir naudojimo instrukcija

MONTAVIMO DARBUS GALI VYKDYTI TIK SPECIALISTAS, TURINTIS ATITINKAMĄ KVALIFIKACIJĄ IR LEIDIMĄ DIRBTI PAVOJINGUS DARBUS

NEUŽDENGTI ŠVIESTUVO NUGARINĖS DALIES. NEDĖTI MAITINIMO ŠALTINIO ANT ŠVIESTUVO NUGARINĖS DALIES

 

  • Šviestuvas yra I-os apsaugos nuo elektros smūgio klasės ir turi būti įžemintas (žr. 1 pav.)
  • Šviestuvo mechaninio pakabinimo sistema turi išlaikyti 5 kartus didesnį svorį
  • Maitinimo virvėlaidis nekeičiamas, jei jis pažeistas, prietaisas brokuojamas
  • Šviestuvo maitinimo šaltinis neturi būti uždengtas bet kokia medžiaga
  • Prieš montavimą įsitikinkite, kad šviestuvas ir maitinimo šaltinis tvarkingi
  • Šviestuvo negalima spausti, mėtyti ar ardyti
  • Negalima montuoti šalia šilumos šaltinių
  • Prieš montuojant šviestuvą privaloma išjungti įtampos automatus

ŠVIESOS SRAUTO DEGRADACIJOS DUOMENYS

ŠVIESOS SRAUTO INTENSYVUMO DUOMENYS

ŠVIESOS SRAUTO PASISKIRSTYMO DUOMENYS

NAUDINGA INFORMACIJA

KAS YRA ŠVIESOS DIODAS?

Šviesos diodas  – tai puslaidininkinis prietaisas, kuris elektros srovę tiesiogiai paverčia šviesos spinduliuote. Angliškai šviesos diodas vadinamas light emitting diode arba LED. Šviesos diodo sandarą sudaro puslaidininkio kristalas, korpusas su kontaktais laidais ir optinė sistema.

AR TAI REIŠKIA, KAD KUO DAUGIAU SROVĖS PRAEINA PRO ŠVIESOS DIODĄ, TUO RYŠKIAU JIS ŠVIEČIA?

Žinoma taip. Kuo didesnė srovė, tuo daugiau elektronų ir skylių patenka į rekombinacijos zoną per laiko vienetą. Tačiau srovės negalima didinti neribotai, nes dėl vidinės puslaidininkio ir p-n sandūros varžos diodas perkais ir suges.

KAIP ŠVIESOS DIODAS REAGUOJA Į TEMPERATŪROS KILIMĄ?

Kalbant apie šviesos diodo temperatūrą, būtina atskirti temperatūrą kristalo paviršiuje ir p-n sandūros srityje. Tarnavimo laikas priklauso nuo pirmojo, šviesos srautas priklauso nuo antrojo. Apskritai, didėjant p-n sandūros temperatūrai, šviesos diodo ryškumas mažėja, nes vidinis kvantinis efektyvumas mažėja dėl kristalinių gardelių vibracijų įtakos. Štai kodėl geras šilumos išsklaidymas yra toks svarbus.

KODĖL BŪTINA STABILIZUOTI ŠVIESOS DIODUI TEIKIAMOS ELEKTROS SROVĘ?

Kaip matyti iš paveikslėlio, veikimo režimais srovė eksponentiškai priklauso nuo įtampos, o maži įtampos pokyčiai sukelia didelius srovės pokyčius. Kadangi šviesos srautas yra tiesiogiai proporcingas srovei, šviesos diodo ryškumas taip pat yra nestabilus. Todėl srovė turi būti stabilizuota. Be to, jei srovė viršija leistiną ribą, LED perkaitimas gali pagreitinti jo senėjimą.  Šviesos diodo keitiklis (angliškai vartojant terminologiją – LED driver) stabilizuoja srovę, tekančią per šviesos diodą.

KAS LEMIA ŠVIESOS DIODO TARNAVIMO LAIKĄ?

Manoma, kad šviesos diodai yra ypač patvarūs. Bet taip nėra. Kuo daugiau srovės praeina pro šviesos diodą, tuo aukštesnė jo temperatūra ir tuo greičiau jis sensta. Senėjimas pirmiausia pasireiškia ryškumo sumažėjimu. Kai ryškumas sumažėja 30% arba perpus, šviesos diodas turi būti pakeistas. Šviesos diodo senėjimas yra susijęs ne tik su jo ryškumo sumažėjimu, bet ir su spalvos pasikeitimu. Šiuo metu nėra standartų, pagal kuriuos būtų galima kiekybiškai įvertinti šviesos diodų spalvos pasikeitimą senstant ir palyginti su kitais šaltiniais.

Ekonomiškumas ir ilgaamžiškumas…

Vienas iš šviesos diodų pranašumų yra jų ilgaamžiškumas. Šių šviesos šaltinių tarnavimo laikas yra 100 000 valandų, o tai yra 10-12 metų nepertraukiamo veikimo. Palyginimui, maksimalus neoninių ir fluorescencinių lempų tarnavimo laikas yra 10 tūkstančių valandų. Tuo pačiu metu šviesos modulyje, kuriame naudojamos liuminescencinės lempos, jas reikės pakeisti 8-10 kartų, o kaitrines lempas vėl „įsukti“ nuo 30 iki 40 kartų. Naudojant LED modulius, energijos sąnaudos gali sumažėti iki 87%!

Patogumas …

Šviesos diodų modulis yra daugiakomponentė struktūra su nepretenzinga elektros instaliacijos schema. Pavyzdžiui, penkiasdešimt šviesos diodų grandinėje vienas ar du sugedę ne tik neleidžia išjungti reklamos fragmento, bet net neturi įtakos visai šviesos spinduliuotei. Didžiuliai šviesos diodų ištekliai praktiškai išsprendžia problemas, susijusias su poreikiu jas pakeisti. Be to, šviesos diodai gali patikimai veikti plačiausiu darbinės temperatūros diapazonu.

Saugumas …

Kartais, nuo daikto patikimumo priklauso žmonių gyvybės. Šviesos diodų naudojimas informacijos rodymo įtaisuose (kelio ženkluose, šviesoforuose, informacinėse lentose ir kt.) žymiai pagerina jų matomumą ir suvokimą. Neatsitiktinai daugelyje didelių išsivysčiusių šalių miestų nebėra įprastų šviesoforų, o šviesos diodų schemos naudojamos oro ir paviršiaus navigacijos sistemose. Kitas aspektas, dėl kurio teikiama pirmenybę šviesos diodams, yra jų ilgaamžiškumas ir antivandalinės savybės. Šviesos šaltiniai yra pagaminti iš plastiko, dėl to jie atsparūs mechaniniams pažeidimams. Įprasta įtampa, reikalinga vienam šviesos diodui veikti, yra 3-4 voltai. Todėl tokiomis sąlygomis, kai reikia laikytis didesnių saugos priemonių arba neįmanoma naudoti aukštos įtampos, šviesos diodai yra geriausias pasirinkimas. Vienas iš svarbių šviesos diodų pranašumų yra jų atsparumas žemai temperatūrai.