Apie mus

UAB “Ledmada” pradėjo savo veiklą 2014 metais. Mes esame pramoninio bei kitos paskirties LED apšvietimo įrangos projektuotojas bei gamintojas (EVRK pagrindinė veiklos rūšis – 274000 Elektros apšvietimo įrangos gamyba, BVPŽ – 31500000-1, 31520000-7).

Pagal užsakovo pateiktus techninius ir eksploatacinius reikalavimus mes

Savo laboratorijose projektuojame LED apšvietimo įrangą ir pagaminame jos eksploatacinius pavyzdžius

Patikrinam​​e gaminių technines ir eksploatacines charakteristikas Fizinių ir technologijos mokslų centro – FTMC (https://www.ftmc.lt/) laboratorijose

Atliekame gaminių bandymus, sertifikavimą ir CE ženklinimą 

Gaminame LED apšvietimo įrangą, teikiame mūsų pagamintai įrangai nuolatinės techninės priežiūros ir atnaujinimo paslaugas

UAB „Ledmada“ produkcija yra gaminama patyrusių specialistų rankomis, naudojant gamybines technologijas ir įrangą tik iš originalių, turinčių atitinkamus kilmės sertifikatus, šviesos diodų (LED). Kiekvienam gaminiui suteikiamas unikalus identifikacinis numeris.

Mūsų naudojami projektavimo, testavimo ir gamybos būdai, bei naudojamų šviesos diodų (LED) kokybė, užtikrina patikimą gaminamos produkcijos eksploataciją.

Dėl taikomų aukščiausių projektavimo ir gamybos procesų kokybės reikalavimų bei tinkamos techninės priežiūros, mūsų gaminama produkcija yra sėkmingai eksploatuojama jau antrą pogarantinį (post-warranty) laikotarpį.