LTENRU
LED apšvietimas
 
          Tai puslaidininkio kristalo - šviesos diodų - pagrindu veikiančios naujosios kartos energiją taupančios lempos ir kiti LED gaminiai, pasižymintys apšvietimo kokybe, ekonomiškumu, saugumu bei ilgu tarnavimo laikotarpiu. Spindulinis našumas šviesos diodų (LED - angl. Light Emitting Diode) mūsų gaminiuose sudaro apie 130 Lm/W. Palyginimui, kaitrinės lemputės spindulinis našumas sudaro vos 5-8 Lm/W, o liuminescencinių elektrą taupančių lempų našumas siekia 30-40 Lm/W.
 
          LED lempos, šviestuvai, prožektoriai, juostos - tai keletas šviesos diodų energiją taupančių lempų rūšių. Jos skirtos gyvenamųjų patalpų, biurų, prekybos centrų bei gamybos patalpų apšvietimui.

Pagrindiniai LED šviestuvų privalumai
 
1. Tarnavimo laikotarpis sudaro virš 50 000 valandų, kas yra 15-20 metų eksploatacijos (šviečiant lempai apie 8 val. per dieną).
2. LED lempos instaliacijos paprastumas.
3. Visa mūsų LED produkcija gali būti tiesiogiai jungiama į 220 V tinklą arba pritaikoma vartotojo poreikiams.
4. Korpusai yra pagaminti iš tvirtų medžiagų (polikarbonatas, tekstolitas, aliuminis, plienas).
5. Mūsų LED produktai neturi mirksėjimo efekto skirtingai nuo kitų LED produktų ir liuminescencinių  lempų. 
6. Neskleidžia triukšmo, kaip liuminiscencinės lempos.
7. Pasižymi ypatingu taupumu.
8. LED lempų gamybai nenaudojamos kenksmingos medžiagos.
9. Daug paprastesnis utilizavimas.
10. Elektros įtampos šuoliai nesudaro didelių problemų ir netrumpina tarnavimo laiko, kaip liuminescencinių lempų atveju.
11. Neskleidžia UV spindulių.
12. Nebijo vibracijos. 
 
SMD2835 diodai LED produkcioje
 
          SMD2835 šviesos diodai - optimalus pasirinkimas LED lempų gamybai, nes yra pakankamai ryškus ir turi nedidelę kainą. Jie pasižymi geru patikimumu ir dėl to naudojami gyvenamųjų patalpų apšvietimui. SMD 2835 šviesos diodai leidžia sutaupyti iki 80% elektros energijos. Tai byloja apie šių diodų globalines perspektyvas. Mes naudojame išimtinai tik geriausių gamintojų šviesos diodus. Mūsų naudojamų šviesos diodų efektyvumas yra 30% geresnis, nei labiausiai paplitusių LED lempų gamyboje naudojamų šviesos diodų. 


 1W didelio intensyvumo šviesos diodai LED produkcijoje
 
          Mūsų naudojamų 1W EDISON šviesos diodų šviesos intensyvumas yra (130-140)lm/W, šie šviesos diodai pasižymi ypač ryškia šviesa.
          Mūsų gaminiuose, šviesos diodai pilnai neapkraunami, jie maitinami stabilizuotos srovės impulsiniais maitinimo šaltiniais, todėl pailgėja jų tarnavimo laikas.


 
 LED gaminio maitinimo šaltinis
 
          LED gaminio maitinimo šaltinis taipogi yra svarbi sudedamoji dalis. Mūsų naudojami maitinimo šaltiniai turi CE sertifikatą. Tai užtikrina mūsų LED šviesos šaltinių saugumą, ilgaamžiškumą ir patvarumą.
 
 

LED produkcijos panaudojimas
 
          LED gaminių įsigijimas - tai ne tik būdas užtikrinti kokybišką dirbtinį apšvietimą sutaupant energijos resursus, bet ir būdas įnešti savo indėlį į aplinkos apsaugą. Skirti panaudojimui standartiniuose šviestuvuose biuruose, medicinos įstaigose, švietimo įstaigose, aerouostuose, gamybinėse patalpose ir kitur - tai nauja apšvietimo prietaisų karta, siekianti 130 Lm/W našumą.


UAB "LEDMADA"
Įmonės kodas: 303287697
PVM kodas: LT100008526416
Adresas: Kalvarijų g. 125, 3K , 08221 Vilnius, Lietuva
A/s LT947300010138949797, "Swedbank"

Administracija:

El.paštas: ledmada@gmail.com

Pardavimai:
Tel.: +37068090900